Auto na balení holek? Lamborghini Aventador. V hlavní roli Leoš Mareš.

Lamborghini Aventador je super sportovní auto s futuristickým vzhledem, které se stalo nástupcem modelu Murciélago. V České republice se pyšní jeho vlastnictvím například Leoš Mareš.

Leoš Mareš všude včas!

To znamená, že pokud by známý moderátor nabral kdekoli zpoždění, může se svým vozem dosáhnout neuvěřitelné rychlosti 350 km/hod a vše dohnat. A to se jistě hodí. V přecpané Praze…

Pozor na hlavu.

Aventador je dvoumístné kupé, takže se do něj pohodlně vejdete Vy a nějaká ultra modelína, kterou jistě táhne Vaše dobré srdce, samozřejmě s mírami 90-60-90 ovšem nižšího vzrůstu, aby si uvnitř auta neškrtla hlavou o kapotu a neprotrhla Vám tapecírunk. Auto je totiž velmi nízké.

 
Lamborghini-Aventador-LP700-4

Za hodně peněz, hodně muziky.

Kamkoli přijedete, budete středem pozornosti. Dechberoucí auto nahánějící husí kůži spřeží 700 koní a zrychlit s ním můžete z 0 na 100 km/hod za 2,9 sekundy. Aventador si v kombinovaném cyklu vezme 17,2 l / 100 km a jeho cena je 10 800 000 Kč,- To není zrovna málo, ovšem zábava 100% zaručena! Dokud vám to nějaký závistivý Čecháček neobjede klíčem od jeho Felície.

Praktické? Jak k čemu…

A ještě k té praktičnosti. Do kufru se vejde maximálně notebook a svačina (vhodné pro studenty) nebo mikrofon na moderování a střední nákup z Tesca. Jak vidíte, na stěhování nábytku z IKEI nebo rodinné výlety k moři to příliš ideální není. Co se však balení holek týče, velmi – velmi praktické!

(Visited 1 times, 1 visits today)