Česka kráska Lenka Josefiova na cestě za další korunkou krásy!

Finále Miss European Tourism 2014 se blíží…

Česká královna krásy, modelka, začínající herečka, která se před pár měsíci stala také reportérkou TV kanálu Fashion One Lenka Josefiova, je v současné době v Rumunsku, kde reprezentuje Českou republiku v další celosvětové soutěži krásy – Miss European Tourism 2014! Finále se bude konat 4. července v krásném zámku v horském městě Busteni. Lenka bude bojovat o korunku proti téměř 40 kráskám z celé Evropy.

Dosavadní úspěchy

Lenka rozhodně není v soutěžích krásy žádným nováčkem. Na svém kontě má již několik prestižních titulů: Miss Fashion TV 2013 z ostrova Kypr, Supermodel International 3, Runner-up & Most Internet Popular 2013 z Thajska, nedávno se vrátila z další velké soutěže krásy a talentu Miss Asia Pacific World 2014, která se konala v Koree, kde se ze skoro 50 zúčastněných států dostala do TOP 15 a skončila na krásném 8. místě (nejlepší evropské umístění). Dale má titul Miss European Princess 2009 z Anglie, Miss Personality z velké souteže z Číny a i v ČR stačila vyhrát několik korunek (vítězka Miss Autoslide 2009 a Miss Misch Masch 2008).

Lenka v kampani plavek pro Vero Milano Fashion

Česká Claudia Schiffer

Lenka je již od samého počátku své modelingové kariéry přirovnávána k německé topmodelce Claudii Schiffer. Lenka slaví úspěchy již nyní, kdy je její národní kostým jedním z nejoriginálnějších na soutěži. V internetovém hlasování se tato půvabná modelka nachází na jedné z předních pozic.

Přípravy vrcholí

Soutěž je již v plném proudu. Soutěžící mají za sebou focení národních kostýmů a plavek, navštívili Palác parlamentu v hlavním městě Bukurešť, odkud se přesunuli do Brašova, kde měli možnost si prohlédnout slavný Dráculův hrad. Nyní je čeká talentová disciplína, kde bude Lenka bude zpívat píseň ve 3 různých jazycích – češtině, angličtině a dokonce i v tamní rumunštině.

Lenka ve filmu Fast & Furious 7

Lenka se začala věnovat i herectví. Nedávno si zahrála menší roli v novém pokračování hollywoodského filmu Fast & Furious 7, který se natáčel v Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech a také v bollywoodském filmu Welcome Back. Vyhledávaná modelka žije poslední 3 roky v Dubaji, kde se jí velice daří. Těsně před odletem na soutěž do Rumunska byla oslovena stát se jednou z porotkyň tamní soutěže Miss Philippines Independence 2014, kde také korunovala novou vítězku.

Lenka si Rumunsko velice oblíbila a je zde během posledního roku již potřetí. Lenka se stala tváří rumunské návrhářky Aliny, značky Vero Milano Fashion, která ji zapůjčila veškeré plavky a šaty na soutěž a pro kterou nafotila sexy kampaň.

Magazín BIGMIX.cz přeje Lence Josefiové hodně štěstí v soutěži, ve které je jednou z horkých favoritek na titul!

Vero Milano bikiny kampaň

bikini look book Vero Milano 2

Lenka jako reportérka

Lenka jako TV reportérka během interview s Miss Australia a 2. runner up Miss World Jessica Kahawaty na Dubai World Cup 2014 pro Fashion One channel
interviewing Jessica Kahawaty - Miss World 2nd runner-up at the Dubai World Cup 2014 for Fashion One

Lenka s Miss Estonsko během návstěvy Dráculova hradu

Miss Czech with Miss Estonia!

Česká a Slovenská Miss na společné fotce

Miss Česke republiky Lenka Josefiová společně s Miss Slovenska Martinou během Welcoming večeře Miss European Tourism 2014. Foto by: LSZ photography
Miss Czech with Miss Slovakia!

Foceni národních kostýmů Miss European Tourism 2014

Lenčin kostým navržený návrhářkou Olesia Selikhova. Foto by LSZ photography..
Miss European Tourism national costume shoot!

Lenka s korunkou Miss Fashion TV 2013

Miss Fashion TV 2013 Most Like with a crown

Opening fashion show

Lenka otevírala přehlídku plavek Vero Milano Fashion na prestižním Fashion TV Summer Festivalu 2013 v Mamaia v Rumunsku
Opening fashion show Vero Milano Fashion TV Summer festival

Soutěž krásy v Thajsku

Lenka jako jedna z TOP 5 vítězek a Most Internet Popular s cenami po dvojnásobném ocenění na Supermodel International 2013 v Thajsku
Supermodel International 3 rd runner up

Vero Milano bikiny kampaň focená v Rumunsku

Vero Milano Fashion bikini campaign

Zdroj fotek: Archiv Lenky JOsefiové

(Visited 1 times, 1 visits today)