Existují vůbec ještě mezi muži sebejistí lovci ?

Každý muž se někdy naskytl v momentě, kdy se cítil osamělý, nemilovaný s chtíčem navázat nějakou novou známost. Zásadní otázka přichází vždy v momentě, kdy se zamyslíme nad tím, jak vlastně nového partnera získat.

Spousta dnešních moderních mužů má příliš malé sebevědomí na to, aby zcela bez ostychu přišli za ženou a navázali nějakou duchaplnou konverzaci za účelem seznámení.

Stydí se muži za své způsoby svádění?

Při nedávném výzkumu, který zrealizoval australský časopis Cleo se zjistilo, že spousta mužů se stydí vyrazit do společnosti s tímto jediným cílem – najít tu pravou. V dnešním světě moderních technologií a sociálních sítí, totiž dáváme spíše přednost seznámení virtuálnímu. Lehký flirt po internetu totiž nedokáže jen tak někoho zahanbit jako odmítnutí v reálu, před zraky všech všudypřítomných.

Stydlín nebo sebejistý lovec?

Kam tedy zmizel ten mužský idylický obraz Casanovy? Svádění je pro ně tak těžké, že když vidí nezadanou ženu, která jasně vysílá signály, raději dál debatují se svými kumpány na téma, kde seženou nejlevnější díly do své AUDI. Muž, jak je obecně známo, je lovec ( tedy alespoň tomu vždy tak bylo) a proto smířit se s tím, že svou kořist nedostane, je pro něj velice zahanbující.

Pánové, nezbývá než se osmělit a oslovit dámu s řádnou dávkou sebejistoty. Věřte, že jsou mezi námi takové, které vaši roztomilou stydlivost s úsměvem ocení.

(Visited 1 times, 1 visits today)