Muži z doby kamenné versus gentlemani

Stovky tisíc žen po shlédnutí několika sériích Sexu ve městě začaly hledat ideálního partnera „pana Božského“. O to být krásná a lehce promiskuitní žena jako je Carrie se snažila nejedna z nich. V dnešním světě, kde se neustále zdokonalují všelijaké vynálezy a technologie, však některé kvality postupně zanikají.

Gentlemani, druh který vyhynul?

Ano, ne každý muž ženě podrží dveře, pomůže s židlí v restauraci, či dokonce vyběhne z auta, aby mohla vystoupit bez jakékoliv manipulace s klikou. Tyto muže bychom zřejmě hledali už těžko. Není tomu však tak, že žijeme ve společnosti neandrtálců. Dnešní muži se pouze jen více museli přizpůsobit moderní době.
Pracovníci serveru Askmen sestavili žebříček hodnot moderních gentlemanů, pojďme se tomu trochu podívat na zoubek.

Sečtělý jedinec

Být schopný prezentovat se slušným písemným i ústním projevem je základem dobré vizitky každého muže. Nutno podotknout, že většina žen si na tom vskutku zakládá. Textová zpráva, která obsahuje větu typu: “ Myláčku, vihrály jsme 2:0, už valíme s bédou domu, hřej svýčkovou a chlať lahváče“ by příliš ženám vzrušení z příjezdu svého drahého rozhodně nepřinesla.

Vzdělání

Být v neustálém rozvoji je v dnešním světě velmi důležité. Doplňovat a rozšiřovat své znalosti vede k pocitu blaha a úspěch je zaručený.

Věrnost a loajalita

Umět si stát za tím, co muž řekne a slíbí. Žena zkrátka potřebuje někoho, o kom ví, že se na něj může stoprocentně spolehnout. Není pro ní nic horšího než věčná nejistota.
No a perlička na závěr? Oddejte se vzrušující myšlence při představě nahého gentlemana se zástěrou v kuchyni, jak připravuje nějaký kulinářský pokrm pro svou bohyni. Dámy, co bychom chtěli víc?

(Visited 1 times, 1 visits today)