Sex za třeskutých mrazů? A proč ne?

Není snad nic více vzrušujícího než se oddávat divokým chvilkám vášně na pláži v Egyptě, Turecku či Tunisu. Znamená to ale, že jakmile spadne rtuť teploměru pod nulu, nezbývá než si to rozdat v posteli, nebo v trochu lepším případě v autě, kde je topení na maximum?

Kabinková lanovka

Pokud jste sami, byl by hřích si jen užívat pohled na překrásnou krajinu a držet se při tom v kabince za ruku. Využijte toho, že s pomocí lanovky můžete dobýt hned dva úžasné vrcholy. Nesvlékejte všechny vrstvy, zkrátka jen odsuňte oblečení tam kde je to potřeba!

Horský hotýlek nebo chata

Většina těchto ubytovacích horských zařízení nabízí širokou škálu wellness  radovánek. Užijte si rozpálené chvilky v sauně ještě o trochu víc. Pokud se dostanete do soukromé vířivky, bublinky vás jistě nabudí k mnohem erotičtějším věcem než je relaxace v objetí partnerky či partnera.

Přímo (na) hoře

Najděte si v malém lesíku trochu soukromí a před vzrušujícím sjezdem dolů si zajezděte ještě, když jste nahoře. Nemyslíme tím, že tam budete hodinu řádit a riskovat tím nemilé prochladnutí, ale taková rychlovka v přírodě, kdy vás mráz trochu polechtá, ještě nikoho nezabila.
Tak na co ještě čekáte? Letos si s našimi tipy horský pobyt užijete o mnoho víc!

(Visited 1 times, 1 visits today)

Komentáře