Sportovně elegantní Porsche 911 Turbo S vás ohromí svojí rychlostí!

Auta jsou pro nás emoční záležitostí, a proto jsme BIGMIX auto speciál odstartovali značkou Porsche, konkrétně modelem 911 Turbo S.

Nechceme vás nudit několikastránkovými recenzemi, které většina z vás ani nečte. Každého zajímá maximálně 6 kategorií a právě na ty se zaměřujeme – vzhled, akcelerace a rychlost, spotřeba, praktičnost, zábava a cena.

[singlepic id=“39″ w=715 h=800 float=“left“]

Půjdete do sedaček!

Porsche 911 Turbo S působí sportovně elegantním dojmem. Svoji sexy karoserii dokáže dostat na 100 km/hod za pouhé 3,1 sekundy. Maximální rychlost 318 km/hod nejspíše na českých silnicích nevyužijete, zato 560 koní cválajících pod kapotou nejedno ouško přihlížejících lidí ocení.
[singlepic id=“40″ w=715 h=800 float=“left“]

Bez křídla to nejde.

Zadní část s úzkými světly a čtyřmi výfuky budí na silnici respekt. Upřímně nejsme fanoušky křídel (u rádoby tuningářů nás dokonce vytáčí do nejvyšších možných otáček), ale tady, u modelu Turbo S, je to naprosto přirozená součást vozidla plnící své aerodynamické povinnosti v momentě, kdy sešlápnete plyn na podlahu. Spotřeba 9,7 l/100km je sympatická v poměru s výší pořizovací ceny, která činí 5 353 000 Kč,-

Dokonalá aerodynamiky a to není vše!

Porsche 911 Turbo S má dokonale řešenou aerodynamiku společně s chytrým zkosením spodní části předního spoileru, díky kterému nemusíte mít strach o jeho poškození při náhlé změně úhlu až o 10°. Více se dozvíte ve videu.

(Visited 1 times, 1 visits today)