Status nedostupná není vždy aktuální!

V dnešní době, kdy existuje rovnocennost pohlaví a stále více žen pracuje na postech, které dříve vykonávali pouze muži, se ženské pokolení posunulo o nejeden level výš. Kupujeme si drahé vozy, létáme s kamarádkami do luxusních destinací a dokonce nám nedělá problém požádat svého milého o ruku.
Nepředstavují však tyto úspěšné ženy pro muže spíše nedostupné, ledové královny? Když už se muž odváží za takovou ženou přijít, obvykle ho odpálkuje jedním mávnutím ruky, či v lepším případě alespoň promluví a pronese: „Nevotravuj!“.

Co jí vede k takovému chování?

Ženy se totiž bojí jen tak někomu projevit své city, protože by se pak mohli cítit snadno zranitelné. Povolná žena totiž nepůsobí příliš seriózně. Kdyby se o nich totiž rozneslo, že jsou snadno k mání, mohly by si připadat lehce a muži by je měli jen na jedno použití. Smutné je, že si často neuvědomují fakt, že si tak brání v cestě k vlastnímu štěstí. Jakou ženu totiž muž osloví jako první? Přece milou, usměvavou, dobře vypadající, která vysílá pozitivní energii a entuziasmus z ní jen srší.

Na závěr jedna rada od mužů. Odstraňte bariéry a dejte prostor lehkému flirtu, či skleničce na baru. Možná, že právě ten otravný, divně vyhlížející gentleman se stane o pár let později otcem vašich dětí.

(Visited 1 times, 1 visits today)