Víte, jaké jsou nejvyhledávanější hodinky?

Podle Googlu to jsou:

 

Prim, Omega a Guess!

 

– Zaměřeno na pány

 

Od českého výrobce Prim se těší velkého zájmu typ Diplomat. Jedná se o společenské hodinky nadčasového designu. O jejich vysoké kvalitě vypovídá i příběh… Po vytažení z kanalizační vpusti, kde byly 25 let v bahnu a vodě, měly nezkorodované pouzdro a pod sklíčko se nedostala ani kapka vody! Je to zkrátka elegance, která si vás získá.


Švýcarská Omega
zaujala sportovními hodinkami Jamese Bonda. Vysoká kvalita, elegantní vzhled a technická úroveň je základním mottem firmy již od roku 1848. Ve spojení s kouzlem neodolatelného agenta 007 je tento kousek vskutku trefou do černého!

 

Vyhledávač nám u hodinek Guess nenabízí nejvyhledávanější konkrétní model. Za povšimnutí zde stojí ale často vyhledávané termíny „sleva“ a „bazar“. Ceny ukazatelů času této americké, zejména oděvní značky, se přitom pohybují v průměru ze zmíněných nejlevněji! (Lidé, preferující módní trendy a krásu, mají problémy s penězi? „Překvapivé!“) Francouzský šmrnc, kterým společnost disponuje, dodává strojkům půvab a žádaný styl. Bezesporu přitáhnou nejeden pohled!

 

Při koupi hodinek pečlivě vybírejte, ať se vyhnete trampotám, jako například:

„Hodinky jsou vodotěsné až do té doby, než se ponoří .“ Murphyho zákon

„Hodinky, které jsem si tu před 2 měsíci koupil, už nejdou a vy jste tvrdil, že mi vydrží celý život!“
„No jo, ale tehdy jste vypadal dost špatně…“

 

(Visited 1 times, 1 visits today)