Youtube písničky – nejoblíbenější songy na internetu

Nejoblíbenější Youtube písničky

Máte rádi hudbu? Poslechněte si nejoblíbenější písničky na Youtube a napište nám do komentáře, jaký styl je vašemu srdci nejbližší (1-10). Pokud máte TIP na nějakou jinou písničku, napište nám prosím také do komentáře a nezapomeňte vložit odkaz na vaše oblíbené Youtube písničky.
Hudba a youtube písničky nás baví! Proč? Protože je to nejjednodušší způsob, jak si poslechnout svoji oblíbenou písničku na internetu. Pravidelně budeme tento seznam písniček aktualizovat a doplňovat o další.
Je zřejmé, že hudba, kterou aktuálně posloucháte, je odrazem vaší momentální nálady. Díky vhodně zvolenému žánru se můžete dostat například z deprese, ale při nevhodně zvolené písničce můžete naopak depresi z čehokoli ještě prohloubit. Buďte proto opatrní, co právě posloucháte.
Některé hudební žánry jsou spojeny se specifickým stylem oblékání, jak si můžete všimnou v youtube videích. Možná právě i vy díky tomu, že preferujete některý konkrétní hudební styl (jako například hiphop, rock, metal, punk…), tak svůj šatník přizpůsobujete této skutečnosti. Hudba hýbe světem! A když se chystá pořádná párty? Umíte si ji představit bez písniček? Určitě ne. Jenže, co když si zapomenete písničky doma? Nezoufejte, stačí připojení k internetu! S kvalitně vybranými youtube písničkami rozproudíte každou akci do maximálních obrátek.
Také by nás zajímalo, jak často chodíte pařit a jaká youtube písnička by neměla chybět na žádné pořádné diskotéce.

1) HIP-HOP:

2) EDM PARTY-MRDA:

3) KLASICKÁ DISKO OCUCÁVAČKA:


Nerozumíte textu? Český překlad si můžete přečíst na této webové stránce: Karaoke texty.4) POP-SOUL:

5) RETRO-DANCE:

6) ROMANTICKÁ POHODOVKA:

7) SMUTNÁ:

8) ROCK:

9) BLÁZNIVÁ:

10) VESNICKÁ:

Myslíte si, že zde chybí nějaká zásadní youtube písnička? Podělte se s námi, váš hudební vkus nás velmi zajímá. Rádi tuto kategorii „youtube písničky“ rozšíříme o další. Děkujeme za spolupráci.

(Visited 1 times, 1 visits today)