Další česká kráska dobývá svět! Modelka Lenka Josefiová bude reprezentovat ČR na Miss Globe International 2013.

Modelka Lenka Josefiova bude reprezentovat Českou republiku na celosvětové soutěži Miss Globe International 2013, která se bude konat 28. prosince 2013 v hlavním městě Turecka – Istanbulu. Poslední 2 roky žije a pracuje v Dubaji, kde je velmi úspěšnou a vyhledávanou modelkou, ale již v brzké době se plánuje přestěhovat za kariérou do USA. Blonďatá kráska je favoritkou letošního ročníku prestižní celosvětové soutěže krásy Miss Globe International 2013. Zajímavostí je, že je Lenka již od samého počátku své modelingové kariéry přirovnávána k německé topmodelce Claudii Schiffer.

Lenka byla a je tváří mnoha firem a značek po celém světě. Důkazem toho, že nenechává nic náhodě je i její důsledná příprava. Národní kostým ve stylu české vlajky si nechala navrhnout a vyrobit u talentovaného filipínského návrháře Benj Uy z Dubaje.

Finále bude přenášeno mezinárodním TV kanálem Fox do 52 zemí světa.

Pokud se chcete dozvědět více informací o české reprezentantce, navštivte FB stránku, jenž se stala nejpopulárnější stránkou mezi všemi soutěžícími (MissGlobeCzech), nebo se podívejte na její oficiální web www.czechclaudia.com.

Magazín BIGMIX drží palce a věří v úspěch blonďaté české krásky!

Modelka Lenka Josefiová

Modelka Lenka Josefiová

Modelka Lenka Josefiová

(Visited 1 times, 1 visits today)